אודות סטודיו בצבע

האתר סטודיו בצבע נבנה כדי לתת מענה לכל אותם אנשים אשר מחפשים להוסיף ציור קיר לחייהם. עולם ציורי הקיר הוא עולם עשיר במגוון ציורים וסגנונות שונים. היתרון הגדול של ציור קיר מקצועי הוא שהציור הוא ייחודי, כל ציור וציור נוצר על ידי אמן גרפיטי ואין שני לו.

כמו כן ציורי קיר יכולים בקלות להוסיף המון צבע ועניין למקום בו הם נמצאים, בין אם מדובר בציור קיר לבית, לעסק, למסעדה, לבתי ספר או לגן ילדים. ציורי קיר הם תוספת מצוינת לאנשים אשר רוצים ליצור אלמנט יוצא דופן במרחב.

קצת על אמן ציורי קיר שיר למדן

שיר למדן

אז אני שיר למדן ואני אמן ציורי קיר וגרפיטי כבר שנים רבות. כבר מגיל צעיר גיליתי את התשוקה הרבה שיש לי לציור, בתיכון למדתי במגמת אמנות בבית ספר ולאחר שהשתחררתי מהצבא עברתי לגור בברצלונה. שם למדתי ציור ואמנות בבית ספר לאמנות דה וינצ'י ובאקדמיה לה מסנה.

מאז כבר יצא לי לעשות המון פרויקטים מרתקים כמו הובלת מיצב האמנות "האשה הצפה" בפסטיבל מידברן, השתתפות בתערוכות, בפופאפ מוזיאון תל אביב, לצייר בפסטיבלים ואירועים שונים כמו מתחת לפנס ומיטינג אוף סטיילס בקוסובו.

יצא לי לצייר ציורי קיר בכל רחבי העולם, במקומות כמו מקדוניה, אורוגוואי ועוד. כמו כן הציורים שלי הופיעו בכתבי העת "טיים אאוט" ו"הארץ".

ציירי קירות

האתר מציג מגוון עבודות וציורים בנוסף לציורים של שיר למדן. ישנו מגוון ציירי קירות מוכשרים כמו: טלי, צילה, אלירם, עזר, הלל ועוד. ציירי הקירות למדו במקומות הנחשבים ביותר כמו בטכניון, מכון אבני בציור, לימודי ציור קיר אצל האומן הלל לזרוב, המכללה האקדמית יו"ש ועוד.

מטרת האתר

המטרה שלנו באתר סטודיו בצבע היא להביא לכם מגוון רב ככל הניתן של ציורי קיר מרשימים. בין אם אתם מחפשים ציורי קיר לבית הפרטי שלכם, לעסק או למוסד לימודי מסוים. באתר שלנו תוכלו למצוא בדיוק את ציור הקיר שאותו אתם מחפשים וכמו כן גם לקבל רעיונות נהדרים לציור קיר במידה ואתם עדיין אינכם סגורים לגמרי לגבי איזה ציור אתם רוצים.