ציורי קירמאמריםעיצוב חדר ילדים עשה זאת בעצמך: כך תעשו את זה נכון

עיצוב חדר ילדים עשה זאת בעצמך: כך תעשו את זה נכון

אנו בטוחים שכל מי שיש לו ילדים יסכים עם המשפט הבא – חדר הילדים הוא אחד מהחדרים החשובים בבית. הילדים מבלים שעות על גבי שעות בחדר שלהם ולכן חשוב שהוא יהיה מעוצב בצורה נעימה ויפה, אשר תשרה עליהם רוגע ותחושת שלווה וגם תשרת את כל הצרכים שלהם. איך מעצבים חדר ילדים לבד? הנה מדריך קצר

שימו דגש על האחסון בחדר

הדבר הראשון שחשוב לשים אליו לב הוא הנושא של אחסון. בכל חדר ילדים כדאי להשאיר מקום לאחסון של צעצועים ומשחקים ולמעשה כל דבר נוסף. הדגש על סוגיית האחסון רלוונטי גם בחדרי ילדים גדולים אך בעיקר בחדרי ילדים קטנים וצפופים, אשר בהם נדרש לחלק את החלל בצורה נכונה ואופטימלית.

ומה לגבי צביעת חדרי ילדים?

יש כל כך הרבה רעיונות מעניינים לצביעת הקירות בחדרי הילדים ואפשר לגמרי להתפרע ולשלב ציורים מגניבים של חיות, דמויות מסדרות, קומיקס או ספרי קריאה או אפילו לבחור בצבע אחיד ונייטרלי אשר יספק אלמנט של צבע. ציורי קיר לחדרי ילדים יכולים אומנם להתבצע באופן עצמאי אך הם עסק למקצוענים ולכן אנו ממליצים להיעזר בגורם מקצועי ולקבל עבודה מדויקת, נקייה ויפה.

הוסיפו מדבקות מעניינות ומדפים

פרט לצביעת הקירות, נהוג לשלב גם אלמנטים נוספים ומעניינים על גבי מספר קירות בחדר הילדים וזה כולל מדפים יפים מעץ, וילונות וכמובן מדבקות אשר יתאימו לצבע שבחרתם שיהיה על גבי הקיר.

בחרו ריהוט שיתאים גם להמשך

לעיתים, אנו נוטים לעצב חדר ילדים במחשבה על ההווה ומבלי להשקיע מחשבה גם על העתיד. כולנו נרצה שהילד שלנו יהנה מהחדר שלו גם בעוד מספר שנים ולכן כדאי להקדיש לכך מחשבה ולזכור שצבעוניות יתר עשויה להיות לא רלוונטית בעוד 5 או 6 שנים.

באשר לריהוט, כדאי לזכור כי גם אם אתם בוחרים רהיטים בעצמכם וגם אם תבחרו לקבל שירות חיצוני של עיצוב פנים לחדרי ילדים ממעצבי פנים אשר עוסקים בדבר ויבחרו את הריהוט ביחד אתכם, יהיה מדובר בבחירה חשובה למדי וההמלצה היא ללכת על צבעים ניטרליים כמו לבן, עץ או שמנת.

טקסטיל טקסטיל ועוד טקסטיל

החל מכריות ושמיכות אשר יתרמו לאווירה הנעימה של חדר הילדים ועד לשטיח מפנק שעליו אפשר לשחק בכיף, כל אלו יתנו טאצ' סופי ואופי מסוים לחדר הילדים שלכם. תוכלו לשלב גם וילון בשביל להגן מפני קרני השמש וגם בשביל ליצור אווירה חמימה יותר בחלל.

לסיכום, ניתן לשדרג חדרי ילדים באופן עצמאי על ידי הוספת כריות, שמיכות, מדבקות על הקירות וכמובן צבע מעניין ומיוחד. מומלץ להשאיר חלק מהקירות בצבע נייטרלי בשביל לא להעמיס וכדאי גם לתת את הדעת על בחירת ריהוט ניטרלי אשר יתאים לילדים גם בעוד מספר שנים. חשוב לשלב שטחי אחסון רבים גם מתחת למיטה וגם בארגזים, מדפים, יחידות עץ, שידות וארונות.

ציורי קיר נוספים שיכולים לעניין אותך