ציורי קירמאמרים5 טיפים לעיצוב הקירות בבית

5 טיפים לעיצוב הקירות בבית

אם מתחשק לכם לרענן קצת את העיצוב של הבית, תוכלו לעשות זאת בקלות מבלי לשנות את כל החפצים ופרטי הריהוט שלכם. תוכלו לעצב מחדש את הקירות בבית במקום. איך תעשו זאת? לפניכם חמישה טיפים שיסייעו לכם מאוד לצלוח את המשימה.

קיר כוח

אחת מהשיטות ליצור עיצוב מעניין בבית היא לבחור קיר כוח ולצבוע אותו בצבע אחר מזה של שאר הקירות. אתם יכולים לבחור בגוון נועז שיבלוט מיד החוצה כמו: אדום בוהק, צהוב לימון או ירוק תפוח. לחילופין אתם יכולים לבחור ולצבוע את הקיר בגוון שמעניק לו נצנוץ מיוחד.

אם אתם בעניין של דרמה, תוכלו לצבוע בגוונים של אפור כהה ואפילו שחור ולשחק עם הגוונים בחלל ביחד עם שאר החפצים. כך לדוגמה, אם יש לכם ספה שחורה בסלון ושולחן קפה ומזנון לבנים, תוכלו לבחור בקיר כוח שחור ולעצב את הסלון בגוונים מונוכרומטיים. אם אתם רוצים זריקה קטנה של צבע, תוכלו לשלב כריות נוי אדומות.

טפטים לקיר

עוד פתרון יצירתי לא פחות הוא טפטים לקיר. יש מגוון עצום של טפטים אשר יכול להציע לכם שלל עיצובים מרשימים. תוכלו לעצב את הקירות שלכם עם צורות גיאומטריות מעניינות, טפטים בסגנון וינטג' לבית שיקי ועכשווי במיוחד,

טפטים בסגנון בריקים מדליקים, טפטים בסגנון פרקטים במגוון גוונים ואפילו טפטים של אווירה ונוף כך שתוכלו להרגיש שאתם ממש בתוך הטבע מתוך נוחות ביתכם.

תמונות ומראות

מי שאינו מעוניין לשנות את הגוון של הקירות או להדביק עליהם, יכול לעצב אותם בעזרת תמונות. אפשר לרכוש תמונות מאוד גדולות שייתנו מענה לקירות גדולים בבית, או לחילופין לעצב עם מראות.

למשל, אפשר לקנות מראה מלבנית גדולה וארוכה והניח אותה על הקיר של פינת האוכל. או שאפשר לקנות שלל מראות קטנות ולעצב אותן לכדי מראה אחת גדולה ודקורטיבית בכניסה לבית וכדומה.  

ציורי קיר

עוד טיפ שיכול ממש לשדרג לכם את הקירות הוא לצייר עליהם באופן מקצועי. תוכלו להזמין אנשי מקצוע אשר מציעים את שירותיהם, ולהזמין מהם עבודה שבה הם יציירו על הקיר כל מה שאתם חפצים. תוכלו לבקש מהם לצייר דמויות של דיסני בחדר הילדים או לצייר את גורדי השחקים של ניו יורק. הכול בהתאם לרצונות שלכם.

מדבקות קיר

לפעמים אין צורך ביותר ממדבקת קיר מגניבה שתעשה את העבודה. כך תוכלו לבחור במדבקה של KITCHEN או כלי מטבח לאזור המטבח. אולי איזו כוס קפה או פולי קפה לאזור של האי, מדבקה של חוף וים לחדר השינה ומדבקה של חיות הג'ונגל לחדר הילדים.

אפילו תוכלו לעצב את חדר האמבטיה של הילדים עם מדבקות של דגים, סרטנים ועוד חיות ימיות. השמיים הם הגבול. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא רק להחליט איך אתם הולכים לעצב את הקירות שלכם.   

ציורי קיר נוספים שיכולים לעניין אותך