ציורי קירמאמריםטיפים לתליית תמונות וציורים

טיפים לתליית תמונות וציורים

ישנם כל מיני טיפים לתליית תמונות וציורים, אבל האמת היא שהכי קל לקבל סיוע מקצועי. שיפוצניק לא יהיה האדם הנכון לפנות אליו, אבל הנדימן מוכשר כן יוכל לטפל בכל אותן מטלות קטנות שפשוט אין לכם זמן להתעסק בהן. 

הבייסיק של תליית תמונות – כלי העבודה הנכונים

נאבקים עם תליית תמונות וציורים שבסופו של דבר יוצאים עקומים? אולי נאבקים עם מטלות אחרות המצריכות כלי עבודה ספציפיים? כך או כך, כאשר מדברים על כל סוג של מטלה, התכנון הנכון פותר המון מהבעיות השונות שנתקלים בהן בדרך. נפוץ להיתקל בבעיות כמו מחסור של כלים, למשל, אז ודאו שיש לכם את הכלים הבסיסיים: 

  • פטיש.
  • מסמרים.
  • מקדחה או מברגה (לא חובה, אפשר גם ידנית)
  • פלס (חשוב כדי ליישר את התמונה). 

אם כבר בשלב הזה נתקעתם ללא ציוד מתאים עבור תליית תמונות וציורים, ההמלצה היא לצלצל לשירותיו של הנדימן מומלץ לתליית תמונות ומטלות ביתיות שונות. 

טיפ 1: תכננו את תליית התמונות שלכם

לפני שתתחילו לדפוק מסמרים בקירות, תכננו היכן המיקומים האסטרטגיים שבהם תרצו שהתמונות יוצגו. בהתאם למיקום, קחו מידות כדי שתדעו עם כמה שטח יש לכם לעבוד. אל תמדדו רק את האזור הספציפי שבו אתם מתכננים לתלות את הציור, אלא את השטח שסביב אזור זה. 

בשלב זה, חשוב להשתמש בצורה נכונה בפלס אשר תפקידו הוא לקבוע את המיקום הישר של התמונה. הסתכלו על הפלס, רואים את אותה בועת אוויר קטנה שנעה בין הקווים? הבועה צריכה להיות באמצע כדי שהתמונה תהיה ישרה.

טיפ 2: תלו את התמונה בגובה העיניים

טעות נפוצה שאנשים עושים היא, לתלות את התמונות גבוה או נמוך מדי. התמונה צריכה להיות תלויה בגובה העיניים, מה שנמצא בסביבות 145 ס"מ מהרצפה. זה יבטיח וייצור מראה מגובש בחדר. אם יש לכם תמונות אחרות בחדר ילדים למשל, אשר תלויות בגבהים משתנים, חשוב להוריד את התמונות האלו ולתלות אותן מחדש. 

כל עוד יש פערים בגבהים של התמונות השונות על הקיר, המראה שיתקבל יהיה מבולגן מאוד וישרה תחושה של חוסר שקט. בהפוך מזה, גבהים אחידים יוצרים תחושה של רוגע ושלווה. 

טיפ 3: קבצו תמונות וציורים דומים

נוכל להגיד לכם שהנדימן מומלץ לא רק לתליית תמונות, אלא לתלייתן בצורה הנכונה. כפועל יוצא מזה, כל הנדימן יגיד לכם שאם יש לכם תמונות דומות בסגנון, בצבע או בנושא שלהן, יהיה כדאי לשקול לקבץ אותן יחד. זה יכול ליצור תצוגה מגובשת ואחידה, ואפשר לקבצן בדרכים שונות.

למשל, אתם יכולים לקבץ את התמונות בקו ישר, בתבנית של "רשת", או אפילו בצורה מעגלית, אלכסונית ועוד. כל עוד תרצו שהתמונות יהיו המוטיב המרכזי בעיצוב הקירות שלכם, לא חסרות דרכים לעשות זאת. לא בטוחים היכן או איך להתחיל? ערכו השוואת מחירים בין הנדימנים וקבלו 3 הצעות מחירים, ואז צאו לדרך עם הנדימן מומלץ מבחינתכם. 

שיר למדן

אמן ציורי קירות: שיר למדן

מצייר על כל דבר מאז שאני זוכר את עצמי, אמן בכל רמח אברי. ציורי קירות וגרפיטי הם אהבה גדולה שלי, ואני כל הזמן דואג ללמוד ולבצע טכניקות חדשות כדי להתפתח. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

ציורי קיר נוספים שיכולים לעניין אותך